Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Poprad
4:1
L. Mikuláš
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Vlci Žilina
5:1
HC 19 Humenné
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK SNV
1:7
Nitra
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trenčín
3:2
N. Zámky
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Korba, Goga – Crman, Bogdaň
Diváci: -     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Poprad
4:1
2:0, 1:0, 1:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
L. Mikuláš
Liptákom sa síce podarilo v tretej tretine znížiť zásluhou Ela, no zázrak sa z ich strany nekonal a Popradu podľahli 1:4. Skóre uzavrel gólom do prázdnej brány Bondra.
10Refresh
Štatistiky Tipsport Liga
FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná12. 09. 201918:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava1:2
Základná13. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Nitra - MAC Újbuda3:2
Základná13. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná13. 09. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná15. 09. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:3
Základná15. 09. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:2
Základná15. 09. 201917:30NEMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná15. 09. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra3:2
Základná17. 09. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná17. 09. 201918:00UTHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná17. 09. 201918:00UTHK Poprad - MAC Újbuda6:5 PP
Základná17. 09. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen5:6
Základná17. 09. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky6:7
Základná20. 09. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná20. 09. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná20. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3 SN
Základná20. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:3
Základná20. 09. 201918:00PIMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva4:2
Základná20. 09. 201918:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná22. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín2:4
Základná22. 09. 201917:00NEHK Poprad - HK Nitra5:0
Základná22. 09. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 09. 201917:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:2
Základná22. 09. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná22. 09. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná24. 09. 201917:30UTHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná27. 09. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky0:2
Základná27. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná27. 09. 201918:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva3:5
Základná27. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3
Základná27. 09. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen4:1
Základná27. 09. 201919:00PIMAC Újbuda - HC Košice5:1
Základná29. 09. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice0:9
Základná29. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda7:4
Základná29. 09. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva2:3 PP
Základná29. 09. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:5
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:6
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:3
Základná01. 10. 201917:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná01. 10. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná01. 10. 201917:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná01. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná01. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda3:0
Základná01. 10. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná04. 10. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná04. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná04. 10. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná04. 10. 201918:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná04. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná04. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín2:1
Základná06. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná06. 10. 201916:00NEHK Poprad - HC Košice3:2 PP
Základná06. 10. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:6
Základná06. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná06. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:4
Základná06. 10. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná11. 10. 201917:30PIHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva1:4
Základná11. 10. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná11. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná11. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Újbuda5:1
Základná11. 10. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1 PP
Základná11. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:6
Základná13. 10. 201915:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:4
Základná13. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná13. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná13. 10. 201917:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná13. 10. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:5
Základná13. 10. 201918:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava2:4
Základná18. 10. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná18. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda4:1
Základná18. 10. 201918:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná18. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:0
Základná18. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná20. 10. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:1
Základná20. 10. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:0 PP
Základná20. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HK Nitra0:7
Základná20. 10. 201917:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná20. 10. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva3:6
Základná20. 10. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 SN
Základná22. 10. 201917:30UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 Banská Bystrica1:5
Základná22. 10. 201918:00UTHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná22. 10. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda4:1
Základná22. 10. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná22. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná25. 10. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:1 PP
Základná25. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná25. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva1:5
Základná25. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4 SN
Základná25. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava1:5
Základná25. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Poprad7:3
Základná27. 10. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná27. 10. 201916:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:3
Základná27. 10. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda3:2 PP
Základná27. 10. 201917:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Základná27. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:1 PP
Základná27. 10. 201918:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 201917:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:5
Základná30. 10. 201917:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná30. 10. 201917:30STHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:3
Základná30. 10. 201918:00STHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná30. 10. 201918:00STHKM Zvolen - HC Košice0:1
Základná30. 10. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky9:2
Základná01. 11. 201916:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 11. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:0
Základná01. 11. 201917:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná01. 11. 201917:30PIHC Košice - MAC Újbuda5:4 PP
Základná01. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava1:2
Základná01. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra1:3
Základná03. 11. 201915:00NEMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky7:1
Základná03. 11. 201915:30NEHC Košice - HK Nitra4:1
Základná03. 11. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná03. 11. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:0 SN
Základná03. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad2:4
Základná03. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná12. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná15. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3 SN
Základná15. 11. 201918:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná15. 11. 201918:00PIMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava1:5
Základná15. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:1 PP
Základná15. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva5:0
Základná17. 11. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:6
Základná17. 11. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Základná17. 11. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:3
Základná17. 11. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda9:2
Základná17. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice3:1
Základná17. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:1
Základná18. 11. 201919:00POMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná19. 11. 201917:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná22. 11. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - MAC Újbuda4:3
Základná22. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2
Základná22. 11. 201917:30PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná22. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná22. 11. 201918:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:1
Základná22. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava6:3
Základná24. 11. 201916:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná24. 11. 201916:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná24. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice2:3
Základná24. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná24. 11. 201917:30NEMAC Újbuda - HKM Zvolen3:4
Základná24. 11. 201918:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva11:0
Základná27. 11. 201917:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda3:2
Základná27. 11. 201917:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná27. 11. 201918:00STHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná27. 11. 201918:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná27. 11. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:3
Základná29. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky6:3
Základná29. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:4
Základná29. 11. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná29. 11. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná01. 12. 201916:00NEHK Nitra - MAC Újbuda1:2 PP
Základná01. 12. 201916:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná01. 12. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná01. 12. 201917:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná01. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva6:1
Základná01. 12. 201918:15NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 PP
Základná03. 12. 201917:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:5
Základná03. 12. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:5
Základná03. 12. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Poprad3:5
Základná03. 12. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava1:2 SN
Základná03. 12. 201918:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná03. 12. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda5:3
Základná06. 12. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná06. 12. 201917:30PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná06. 12. 201918:00PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná06. 12. 201918:00PIHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná06. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda8:2
Základná06. 12. 201918:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 201915:30NEHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva3:2
Základná08. 12. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:2
Základná08. 12. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda1:2
Základná08. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky5:4 SN
Základná08. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:5
Základná08. 12. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:0
Základná18. 12. 201918:00STHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce8:2
Základná18. 12. 201918:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná18. 12. 201918:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná18. 12. 201918:30STHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná18. 12. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná18. 12. 201919:00STMAC Újbuda - HKM Zvolen5:2
Základná20. 12. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná20. 12. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:3 PP
Základná20. 12. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda4:3
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2 PP
Základná20. 12. 201918:30PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná22. 12. 201915:30NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:0
Základná22. 12. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná22. 12. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra2:1
Základná22. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná22. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda5:2
Základná22. 12. 201918:00NEHK Poprad - HC Košice0:4
Základná26. 12. 201916:00ŠTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen0:6
Základná26. 12. 201917:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:2
Základná26. 12. 201917:00ŠTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná26. 12. 201917:00ŠTMAC Újbuda - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná26. 12. 201918:00ŠTHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná26. 12. 201919:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava2:1
Základná28. 12. 201917:00SOHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín3:7
Základná28. 12. 201917:00SOHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná28. 12. 201917:30SOHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:3 SN
Základná28. 12. 201918:00SOMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava0:4
Základná28. 12. 201918:00SOHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:5 PP
Základná28. 12. 201918:00SOHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná30. 12. 201916:00POHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná30. 12. 201917:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná30. 12. 201918:00PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:6
Základná30. 12. 201918:00POHC 07 WPC Koliba Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná30. 12. 201918:00POHK Poprad - MAC Újbuda5:3
Základná30. 12. 201918:30POHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:3
Základná04. 01. 202016:00SOHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava6:5 PP
Základná04. 01. 202017:00SOMAC Újbuda - HC Košice4:3 PP
Základná04. 01. 202017:00SOMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:5 SN
Základná04. 01. 202017:00SOHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná04. 01. 202018:00SOHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná04. 01. 202018:00SOHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná06. 01. 202015:30POHC Košice - HK Nitra3:2 SN
Základná06. 01. 202016:00POHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:2
Základná06. 01. 202017:00POHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná06. 01. 202017:00POHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky3:2 PP
Základná06. 01. 202017:30POHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná06. 01. 202018:00POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná08. 01. 202018:30STMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2
Základná10. 01. 202017:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná10. 01. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 01. 202018:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava2:5
Základná10. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná10. 01. 202018:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná10. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:5
Základná12. 01. 202016:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:5
Základná12. 01. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná12. 01. 202017:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4 PP
Základná12. 01. 202017:00NEMAC Újbuda - HK Nitra2:6
Základná12. 01. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná12. 01. 202018:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice6:1
Základná14. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná17. 01. 202017:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná17. 01. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen4:3
Základná17. 01. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Základná17. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva4:3
Základná21. 01. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad3:5
Základná21. 01. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice3:2
Základná21. 01. 202018:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná21. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica3:4 PP
Základná21. 01. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:2
Základná21. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín3:6
Základná24. 01. 202018:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:5
Základná24. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice4:2
Základná24. 01. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná24. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec10:2
Základná24. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná24. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná26. 01. 202016:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:1 SN
Základná26. 01. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná26. 01. 202017:00NEHKM Zvolen - MAC Újbuda8:6
Základná26. 01. 202017:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:2
Základná26. 01. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná26. 01. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:1
Základná29. 01. 202017:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná29. 01. 202018:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:5
Základná29. 01. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:3
Základná29. 01. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná29. 01. 202018:30STHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:4
Základná29. 01. 202019:00STMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva6:4
Základná31. 01. 202017:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná31. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:1
Základná31. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná31. 01. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná31. 01. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná31. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná02. 02. 202016:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra0:5
Základná02. 02. 202017:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná02. 02. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - MAC Újbuda4:2
Základná02. 02. 202017:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky6:0
Základná02. 02. 202018:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná11. 02. 202017:45UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:5
Základná12. 02. 202017:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:5
Základná12. 02. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva7:3
Základná12. 02. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice4:2
Základná12. 02. 202018:30STHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda4:3 PP
Základná12. 02. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica0:2
Základná14. 02. 202017:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná14. 02. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec9:2
Základná14. 02. 202018:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná14. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná14. 02. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:4 PP
Základná14. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Poprad2:3
Základná16. 02. 202015:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:1
Základná16. 02. 202015:30NEHC Košice - MAC Újbuda5:1
Základná16. 02. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná16. 02. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen3:2
Základná16. 02. 202017:15NEHK Poprad - HK Nitra7:5
Základná18. 02. 202018:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva4:3 PP
Základná18. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná18. 02. 202018:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná18. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:5
Základná18. 02. 202018:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad3:2 SN
Základná18. 02. 202018:00UTHK Nitra - HC Košice1:3
Základná21. 02. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda1:3
Základná21. 02. 202018:00PIHC Košice - HC Mikron Nové Zámky7:2
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:4 PP
Základná21. 02. 202018:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš11:0
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:3 PP
Základná21. 02. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná23. 02. 202015:30NEHC Košice - HK Poprad1:3
Základná23. 02. 202016:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:1
Základná23. 02. 202016:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná23. 02. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:0
Základná23. 02. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva10:2
Základná23. 02. 202018:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda2:0
Základná25. 02. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra5:4 PP
Základná25. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad6:3
Základná25. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice2:5
Základná25. 02. 202018:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava4:3 PP
Základná25. 02. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda2:5
Základná25. 02. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:4
Základná28. 02. 202018:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 02. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:4
Základná28. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná28. 02. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:4
Základná28. 02. 202018:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 SN
Základná28. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná01. 03. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:3
Základná01. 03. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad5:3
Základná01. 03. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná01. 03. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda3:0
Základná01. 03. 202017:45NEHC Slovan Bratislava - HC Košice1:4
Základná01. 03. 202018:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:6
Základná03. 03. 202017:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná03. 03. 202018:00UTHK Poprad - HC Slovan Bratislava5:0
Základná03. 03. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná03. 03. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná03. 03. 202019:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva2:3
Základná03. 03. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Nitra4:3
Základná06. 03. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná06. 03. 202018:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná06. 03. 202018:00PIHK Poprad - HC Košice3:1
Základná06. 03. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce4:3
Základná06. 03. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3 PP
Základná06. 03. 202019:00PIMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná08. 03. 202015:30NEHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná08. 03. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná08. 03. 202016:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná08. 03. 202017:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:0
Základná08. 03. 202017:00NEMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva4:2
Základná08. 03. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná10. 03. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHKM Zvolen - HK Poprad0:0
Základná10. 03. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra0:0
Základná10. 03. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:0
Základná13. 03. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva0:0
Základná13. 03. 202018:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce0:0
Základná13. 03. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHK Nitra - MAC Újbuda0:0
Základná15. 03. 202017:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky0:0

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
TímZSkóreB
1.Slovan36142:8479
2.Zvolen35128:9473
3.Nitra36137:10370
4.Michalovce36100:10163
5.Košice34104:9352
6.Poprad32119:10049
7.Spiš. N. V36103:11049
8.B. Bystrica3697:11146
9.Trenčín3385:9444
10.Prešov3588:12642
11.N. Zámky3481:11434
12.L. Mikuláš3784:13829
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3525352144:6286
2.Skalica3619638156:9972
3.Martin3320247111:9068
4.Topoľčany34184111117:8263
5.Humenné34174211104:7661
6.Dubnica3312621399:10050
7.P. Bystrica3314241391:9950
8.MK Slovan3411531591:11246
9.Trnava35114416121:13645
10.Žiar n. Hronom3412151684:11043
11.Levice359132277:11232
12.Brezno336132369:12123
SR 18201111735:976
Aktualizované: 26.1.2022 20:31
TímZVVPPPPGB
1.Poprad191310587:4441
2.Nitra181212372:5540
3.Košice191202568:3938
4.Trenčín19942477:6637
5.B. Bystrica19832655:5732
6.Slovan18901968:6528
7.Skalica195211153:6620
8.SR 189511235:2118
9.Žilina17324842:6017
10.Zvolen172111339:779
11.Martin151101329:755
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
TímZVVPPPPGB
1.Slovan201320577:4643
2.B. Bystrica181222276:4142
3.Zvolen201222478:4842
4.Nitra181031456:4037
5.Trenčín21913886:6932
6.Púchov16920548:3231
7.Poprad16803558:4027
8.Skalica16631663:5325
9.Michalovce16621744:4123
10.Košice16522755:6421
11.Trnava206111254:8221
12.Martin193121351:10213
13.Žilina163021133:6911
14.Sp.Nová Ves140011324:761
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3525352144:6286
2.Skalica3619638156:9972
3.Martin3320247111:9068
4.Topoľčany34184111117:8263
5.Humenné34174211104:7661
6.Dubnica3312621399:10050
7.P. Bystrica3314241391:9950
8.MK Slovan3411531591:11246
9.Trnava35114416121:13645
10.Žiar n. Hronom3412151684:11043
11.Levice359132277:11232
12.Brezno336132369:12123
SR 18201111735:976
Aktualizované: 26.1.2022 20:31
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 22.1.2022 10:26
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Bleskovky

Zug - Ajoie 11:0 v dohrávke 31. kola švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu rozstrieľali v piatkovom domácom zápase švajčiarskej ligy Ajoie 11:0. Švajčiarska liga - 49. kolo: Davos - Bern 4:3, Fribourg - Biel 5:3, Langnau - Lugano 4:7, Servette Ženeva - Zürich 3:0 dohrávka 31. kola: Zug - Ajoie 11:0 ak Švajčiarsko-Hokej-liga-piatok-výsledky
pred hodinou - TASR

Augsburg - Iserlohn 1:2 v dohrávke 16. kola nemeckej ligy

Hokejisti Iserlohnu uspeli v jedinom piatkovom zápase nemeckej ligy na ľade Augsburgu 2:1. Ďalšie stretnutia odložili pre koronavírus. Nemecká liga - dohrávka 16. kola: Augsburg - Iserlohn 1:2 ak Nemecko-Hokej-liga-16.kolo-výsledok
pred 2 hod. - TASR

Edmonton podpísal s Evanderom Kaneom kontrakt do konca sezóny

Klub zámorskej NHL Edmonton Oilers angažoval 30-ročného útočníka Evandera Kanea. Podpísal s ním kontrakt do konca prebiehajúcej sezóny 2021/2022. Kanadský krídelník bol po nedávnom ukončení zmluvy zo strany San Jose Sharks neobmedzený voľný hráč.
o 09:53 - TASR

Bývalého obrancu Vancouveru Virtanena obvinili zo sexuálneho napadnutia

Kanadského hokejistu Jakea Virtanena obvinili zo sexuálneho napadnutia. Obranca, ktorý tejto sezóne pôsobí v KHL v drese Spartaka Moskva, sa ho mal dopustiť 26. septembra 2017, keď hral v zámorskej profilige za Vancouver Canucks. Vancouverská polícia informovala, že voči Virtanenovi začala vyšetrovanie po tom, čo v máji 2021 na neho podala sťažnosť 23-ročná žena.
o 09:09 - TASR

V nemeckej lige odložili piatkový duel Ingolstadt - Krefeld

Hokejisti Krefeldu museli prerušiť tréningový proces a súťažné dianie. Miestne zdravotné úrady vydali toto opatrenie vo štvrtok večer, nespresnili však dôvody. Krefeld preto nemôže nastúpiť na piatkový zápas najvyššej nemeckej súťaže na ľade Ingolstadtu.
včera o 22:26 - TASR

Zürich - Lausanne 5:1 v 48. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Lausanne v zostave so slovenským obrancom Martinom Gernátom prehrali vo štvrtkovom zápase 48. kola švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 1:5. Švajčiarska liga - 48. kolo: Ajoie - Fribourg 1:4, Bern - Zug 4:1, Biel - Langnau 7:3, Lugano - Ambri-Piotta 4:1, Rapperswil - Davos 0:3, Zürich - Lausanne 5:1
včera o 22:13 - TASR

Bremerhaven - Schwenningen 3:1 v predohrávke 47. kola nemeckej ligy

Hokejisti Schwenningenu v zostave so slovenským útočníkom Tomášom Záborským prehrali vo štvrtkovej predohrávke 47. kola nemeckej ligy na ľade Bremerhavenu 1:3. Nemecká liga - predohrávka 47. kola: Bremerhaven - Schwenningen 3:1
včera o 21:58 - TASR

Oskarshamn - Skelleftea 4:3 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Oskarshamnu zdolali vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy Skellefteu 4:3. Švédska liga - výsledky: Örebro - Rögle 4:1, Oskarshamn - Skelleftea 4:3
včera o 21:38 - TASR

Plzeň - Pardubice 3:4 po predĺžení v 46. kole českej extraligy

Hokejisti Škody Plzeň prehrali na vlastnom ľade s Dynamom Pardubice 3:4 po predĺžení vo štvrtkovom zápase 46. kola českej extraligy. Jednu asistenciu zaznamenal v drese hostí obranca Juraj Mikuš. Pardubiciam patrí v tabuľke 2. priečka s odstupom šiestich bodov na vedúci Třinec, ktorý má zápas k dobru.
včera o 20:14 - TASR

Brankár Buffala Dell dostal trojzápasový dištanc za faul na Bathersona

Kanadský hokejový brankár Aaron Dell z Buffala dostal od oddelenia pre hráčsku bezpečnosť NHL trojzápasový trest za faul na krídelníka Ottawy Drakea Bathersona. Ten si následne pri náraze o mantinel poranil ľavý členok a príde okrem iného aj o štart na All Star exhibícii. Dell fauloval Bathersona v utorkovom zápase Buffala s Ottawou.
včera o 10:16 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 01. 2022
B. Bystrica - Poprad o 15:00
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
Trenčín - Nitra o 18:00
01. 02. 2022
Poprad - B. Bystrica o 18:00
02. 02. 2022
Košice - Spiš. N. V o 17:30
04. 02. 2022
Zvolen - Slovan o 17:30

Odohrané zápasy

28. 01. 2022
PopradL. Mikuláš
4:1REPORT
Spiš. N. VNitra
1:7REPORT
TrenčínN. Zámky
3:2REPORT
25. 01. 2022
NitraPoprad
4:3 PPREPORT
23. 01. 2022
PrešovL. Mikuláš
1:2 PPREPORT
TrenčínNitra
3:6REPORT

Najviac bodov

Brant HarrisSBA47 bodov
2.Rapuzzi W.SBA45
3.Svitana P.POP42
4.Buček S.NIT40
5.Chovan M.KOS37

Najlepší strelec

Samuel BučekNIT26 gólov
2.Rapuzzi W.SBA19
3.Harris B.SBA18
4.Haščák M.SBA17
5.Klhůfek P.KOS17

Najlepší brankár

Adam TrenčanZVO94.81 perc
2.Melicherčík M.SNV93.25 %
3.Weninger E.BBY93.17 %
4.Windsor C.SBA93.1 %
5.Riečický D.KOS92.45 %